Vizyonumuz

Uzun yıllardır sektörde başarılı projelere imza atmış olan bir şirket olarak vizyonumuz öncelikle kendimizi daima bir adım ileriye taşıyacak bilimsel ve akılcı yöntemlere açık olmaktır. Daima büyümeyi, büyürken da hem çevremize hem de topluma fayda sağlayacak projelerle adımızdan söz ettirmeyi amaçlamaktayız. Üretimini sağladığımız malzemeler ile sürekliliği sağlamak, bunu sadece ülkemizde değil uluslararası bir alanda gerçekleştirerek dünya markalarından biri olmak ve ülke ekonomimize katkı sağlamak önceliklerimiz arasındadır. 

Misyonumuz

Her geçen gün hem adını hem çalışma alanlarını hem de üretim kapasitesini büyüten şirketimiz Yüzbaşıgil Prefabrik olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda; kaliteli, sürdürülebilir ve yenilikçi ürünler üretiyoruz. Misyonumuz olan “müşteri memnuniyeti” ilkemizi ürettiğimiz her malzemeye görünmeyen bir imza gibi işliyoruz. Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek için alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile projelendirmeden teslim aşamasına kadar her detayı titizlikle yürütüyoruz. 

Çevreye duyarlı, uzun yıllar kullanılabilen ve sürdürülebilir ürünlerle hem atmosfere hem de topluma faydalı olacak malzemeler üretiyoruz. Dünya standartlarındaki kalitemizi tüm müşterilerimizle paylaşmak ve bu deneyimi herkesin yaşamasını istiyoruz.